Jak ożywić łazienkę – płytki Tubądzin

Dobrze zaprojektowana łazienka powinna łączyć w sobie funkcjonalność oraz estetykę. Udana aranżacja zapewni komfortowe korzystanie z wszystkich elementów wyposażenia wnętrza, a zarazem pozwoli uzyskać spójny i elegancki efekt. Oczywiście warto postarać się, aby wystrój pomieszczenia był spójny pod każdym względem, zarówno jeśli chodzi o takie elementy, jak wanna, kabina prysznicowa czy ceramika sanitarna oraz ściany i podłoga.

W łazienkach najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest wykorzystanie płytek ceramicznych jako wykończenie ścian i podłóg. Ich gładka powierzchnia zapewnia łatwe utrzymanie w czystości, a ponadto są one odporne na zachlapanie. Płytki ścienne i podłogowe to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie do łazienki ze względów praktycznych. Oczywiście nie można zapominać, że obecnie szeroki wybór materiałów wykończeniowych oraz ciekawych wzorów płytek pozwala znaleźć model, który będzie nie tylko praktyczny, ale również stanie się dekoracją wnętrza. Doskonałym przykładem są chociażby płytki Tubądzin dostępne w wielu kolorach.

Ciekawym rozwiązaniem jest wzór patchworkowy idealnie wpisujący się w aranżacje rustykalne. Osoby chcące wprowadzić nieco więcej barw mogą zdecydować się także na płytki jednokolorowe w interesującym odcieniu i zestawienie ich np. z neutralnymi barwami.

Oferowane przez firmę Tubądzin płytki to doskonały przykład, że za pomocą odpowiednio dobranej kolorystyki i ozdobnych wzorów można w ciekawy sposób ożywić wnętrze i podkreślić ciekawą aranżację. Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj n

  Tapczanik dla dzieci przejawem rodzicielstwa?