Jak podzielić się zdjęciami z bliskimi?

W życiu każdego z nas mają miejsce chwile, którymi chcemy podzielić się z najbliższymi. Zazwyczaj nagrywamy wtedy film lub wykonujemy mnóstwo zdjęć, dzięki którym możemy na zawsze zapamiętać najdrobniejsze szczegóły z dnia ślubu, momentu narodzin dziecka czy zagranicznego wyjazdu. Pięknymi chwilami chcemy podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Najłatwiej zrobić to dzięki przesłaniu im zdjęć. Możemy zrobić to na kilka sposobów.

Fotografia ślubna to cały pakiet usług, jakie oferuje nam doświadczony fotograf. Jednym z punktów jest obecnie galeria internetowa. To niezwykle prosty sposób na pokazanie najbliższym fotografii z uroczystości zaślubin oraz z wesela. Wystarczy przesłać mailowo link do galerii, aby wybrane przez nas osoby mogły ja obejrzeć. Innym sposobem jest założenie strony internetowej i umieszczanie tam swoich zdjęć. Warto postawić na galerię chronioną hasłem, aby niepowołane osoby nie miały do niej dostępu.

Jeśli nasi bliscy nie mają komputera i chcemy wysłać im odbitki zdjęć, możemy zrobić to w bardzo prosty sposób. Wystarczy zamówić w sieci wykonanie odbitek, wysłać zdjęcia mailowo lub za pośrednictwem specjalnego programu i podać miejsce zamieszkania naszych rodziców czy dziadków jako adres do wysyłki. Korzystając z usług firm ogłaszających się w sieci możemy niejednokrotnie skorzystać z promocji i kupić kilkadziesiąt czy kilkaset zdjęć w bardzo atrakcyjnej cenie. Babcia czy ciocia będą mogły prześledzić dzięki temu każdy moment ważnego dla nas dnia, który udokumentowaliśmy.

  Powiązania problemy z multimediami